Kontakta oss

Kontakta oss gärna för ett förutsättningslöst möte över en kopp kaffe. Vi har kontor i det anrika Tullhuset på Drottninggatan 20 mitt i centrala Norrköping. Vi nås lättast på mejl, telefon eller via kontaktformuläret.

011-16 86 00

info@bishop.se

Intresserad? Kontakta mig!

Mitt namn är Elin Mörsare och jag svarar gärna på frågor om hur vi kan hjälpa ditt företag. Hör gärna av dig till mig för mer information eller om du önskar ett kostnadsförslag.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Elin Mörsare
Grafisk formgivare & Projektledare
072-710 76 06
elin@bishop.se

Elin Mörsare
Grafisk formgivare & Projektledare
072-710 76 06
elin@bishop.se

Intresserad? Kontakta mig!

Mitt namn är Elin Mörsare och jag svarar gärna på frågor om hur vi kan hjälpa ditt företag. Hör gärna av dig till mig för mer information eller om du önskar ett kostnadsförslag.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Vi är Bishop Media

Wiktor Söderström

Ägare & affärsutvecklare
070-892 54 00
wiktor@bishop.se

Simon la Fleur

Tekniskt ansvarig & projektledare
070-418 59 23
simon@bishop.se

Maria Karlsson, specialist inom sökmotoroptimering på Bishop Media webbyrå

Maria Karlsson

Specialist inom sökmotoroptimering
076-317 52 79
maria@bishop.se

Malin Stenström

Grafisk formgivare & projektledare
076-778 18 40
malin@bishop.se

Elin Mörsare

Elin Mörsare

Grafisk formgivare & projektledare
072-710 76 06
elin@bishop.se

Adam Olsson, designer på Bishop Media

Adam Olsson

Designer & projektledare
076-046 37 37
adam@bishop.se

Besöksadress

Bishop Media
Drottninggatan 20
602 24 Norrköping

Postadress

Bishop Media Group
Box 2052
600 02 Norrköping
Org nr: 5566166590
VAT: SE 556616659001