{"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"ContactPage","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/www.bishop.se\/kontakta-oss\/"},"headline":"Kontakt","description":"Kontakta ossKontakta oss g\u00e4rna f\u00f6r ett f\u00f6ruts\u00e4ttningsl\u00f6st m\u00f6te \u00f6ver en kopp kaffe. Vi har kontor i det anrika Tullhuset p\u00e5 Drottninggatan 20 mitt i centrala Norrk\u00f6ping. Vi n\u00e5s l\u00e4ttast p\u00e5 mejl, telefon eller via kontaktformul\u00e4ret.\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t011-16 86 00\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\tinfo@bishop.se\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\tV\u00e4lkommen att h\u00f6ra av dig\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\nPlease leave this field empty.\nJag godk\u00e4nner webbplatsens integritetspolicy.\n\n×\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\tBes\u00f6ksadress\nBishop Media\nDrottninggatan 20\n602 24 Norrk\u00f6ping\nPostadress\nBishop Media Group\nBox 2052\n600 02 Norrk\u00f6ping\nOrg nr: 5566166590\nVAT: SE 556616659001\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\tVi \u00e4r Bishop Media\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\nWiktor S\u00f6derstr\u00f6m\u00c4gare & aff\u00e4rsutvecklare\n070-892 54 00\nwiktor@bishop.se\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\nSimon la FleurTekniskt ansvarig & projektledare\n070-418 59 23\nsimon@bishop.se\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\nMaria KarlssonSpecialist inom s\u00f6kmotoroptimering\n076-317 52 79\nmaria@bishop.se\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\nMalin Stenstr\u00f6mGrafisk formgivare & projektledare\n076-778 18 40\nmalin@bishop.se\n\n\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\tElin M\u00f6rsareGrafisk formgivare & projektledare\n072-710 76 06\nelin@bishop.se","publisher":{"@type":"organization","name":"Webbyr\u00e5 Norrk\u00f6ping | Bishop Media","url":"https:\/\/www.bishop.se","logo":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/cdn.bishop.se\/wp-content\/uploads\/cropped-favicon-bishop2-60x60.jpg","width":60,"height":60}}}
Kontakt

Kontakta oss

Kontakta oss gärna för ett förutsättningslöst möte över en kopp kaffe. Vi har kontor i det anrika Tullhuset på Drottninggatan 20 mitt i centrala Norrköping. Vi nås lättast på mejl, telefon eller via kontaktformuläret.

011-16 86 00

info@bishop.se

Välkommen att höra av dig


Jag godkänner webbplatsens integritetspolicy.

Besöksadress

Bishop Media
Drottninggatan 20
602 24 Norrköping

Postadress

Bishop Media Group
Box 2052
600 02 Norrköping
Org nr: 5566166590
VAT: SE 556616659001

Vi är Bishop Media

Wiktor Söderström

Ägare & affärsutvecklare
070-892 54 00
wiktor@bishop.se

Simon la Fleur

Tekniskt ansvarig & projektledare
070-418 59 23
simon@bishop.se

Maria Karlsson, specialist inom sökmotoroptimering på Bishop Media webbyrå

Maria Karlsson

Specialist inom sökmotoroptimering
076-317 52 79
maria@bishop.se

Malin Stenström

Grafisk formgivare & projektledare
076-778 18 40
malin@bishop.se

Elin Mörsare

Elin Mörsare

Grafisk formgivare & projektledare
072-710 76 06
elin@bishop.se